Naše služby

Focení s koňmi

Chtěli byste zajímavé fotografie? Hledáte vhodné zvíře pro nafocení vašich produktů? Máte zájem o originální svatební fotografie?

Více informací »

Svatba s koňmi

Chcete, aby Váš svatební den byl opravdu nezapomenutelný? Toužíte dojet k oltáři v sedle krásného koně? Toužíte po ojedinělém zážitku během Vaší dokonalé svatby?
Více informací »


Pronájem koní na Vaši akci

Pořádáte teambuilding, společenskou akci, párty pro kamarády nebo snad dětský den? Chtěli byste Vaši akci oživit něčím originálním?

Více informací »

Přeprava koní

Přeprava probíhá profesionálním přívěsem pro přepravu koní Böckmann Portax Profi – jedním z nejmodernějších a největších přívěsů na trhu.

Více informací »


Pronájem přepravníku na koně

Nabízíme pronájem přepravníku na 2 koně značky Böckmann T2V. Celková hmotnost 2000 kg. Uvnitř sedlovna, krmný žlab.

Více informací »

Ustájení koní

Vašim čtyřnohým miláčkům nabízíme pastevní ustájení 24/7 v těsném dosahu MHD nebo autem. K dispozici 7 hektarů pastvin rozdělených do několika výběhů pro lepší dorůstání trávy.
Více informací »


Výcvik koní nebo osob

Nerozumíte si se svým koněm? Potřebujete připravit mladého koně na obsednutí? Chcete svého mladého koně naučit býti spolehlivým jezdeckým koněm?

Více informací »

Sedlářství Spurný

Našim koním se snažíme dopřát skvělý život a to se nám daří pouze s prvotřídním padnoucím vybavením. Touha po poctivém a kvalitním koženém vybavení dala vzniknout Sedlářství Spurný.
Více informací »