Hříbata

RS Secret Tweedy

Pohlaví: Klisna
Plemeno: Appaloosa
Narození: 15. 3. 2017
Otec: Mec Malone Blackjack (APHC #629614)
Matka: Johanka Top Secret (APHC #682086) po otci: I am Top Secret (APHC #574910)

Klisna má v původu nejlepší appaloosa plemeníky I am Top Secret a Drest To Impress.


Klisnička je velice kontaktní a milá, krásné stavby těla. Má každodenní kontakt s dospělými i dětmi. Klisnička má veškerou veterinární a podkovářskou péči. Má základní návyky - stání na úvaze, vodění na vodítku, čištění, vodění z jiného koně na vyjížďkách.

Oba rodiče jsou nekonfliktní, vyrovnaní, lehce ovladatelní při práci, ježděni dětmi bez udidla. Má tudíž skvělé předpoklady stát se skvělým rodinným nebo i sportovním koněm.

Otec Mec Malone BlackJack má původ v oblíbené reiningové linii. Jeho otec je MUSCLES MALONE APHC #485936 (European Top Stallion & Sire, Colorado State Champion in Halter. Hunter and Pleasure, ROM in Halter , ROM Sire, Bronze medal in Get of Sire( European Championship), Most Colorful Champion 8: Sire ROM, Multiple Grand-& Reserve Champion, High Point Horse, German Vice Champion Aged Stallion and Stallion NonPro 2001 Supreme Champion of ApHCG).
Homozygot Lp/Lp

IM TOP SECRET:
Color: buck
2002 European Champion Showmanship at Halter Non Pro
2002 Reserve European Champion Reining Amateur All Ages
2002 Reserve European Champion Western Equitation
2002 2x European All Round Champion Non Pro 2002
2002 ApHCG 2002 Reining Reserve Futurity Champion
2002 ApHCG Highpoint Horse Showmanship at Halter Non Pro
2002 International Top Ten #1 Non-Pro Reining
2002 Awarded from the ApHCCZ with the 2002 ApHC Bronze Trophy winning as the 2002 first horse bred in the Czech Republic a Gold Medal at the ApHC EC 2002 in Aachen, Germany.
2003 International Top Ten Year End High Point Finalist

DREST TO IMPRESS:
HYPP N/N, exteriérově a charakterově vynikající hřebec, již téměř legenda českého chovu appaloos, byl prvním appa hřebcem dovezeným z USA(viz. článek z Appaloosa Journalu 06/2004).
Mnohonásobně prověřený plemeník přenáší na své potomstvo ve velkém procentu atraktivní zbarvení (blanket, roan, snowflakes...), skvělou povahu, velmi výrazné osvalení a ušlechtilý výraz.
Drest To Impress je vnukem legendárního Goera (od r. 1994 v Hall Of Fame ApHC) a jeho otec Go To Impress je vícenásobný World Champion. Dále v jeho původu najdeme hřebce Impressive, Prince Plaudit(2x), Lum Bay Go, atd.
Hřebec absolvoval svou sportovní kariéru v Evropě, byl trénován pro pleasure, trail, reining a stal se vícemistrem Rakouska.

Klisnička má vyřízený americký ApHC certifikát a veškeré náležitosti potřebné pro ČR.


CENA: NENÍ NA PRODEJ

RS Secret Tweedy